Yeniden Refah lideri Erbakan’dan Kurban Bayramı mesajı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

29 Kasım 2023 - 14:53

Yeniden Refah lideri Erbakan’dan Kurban Bayramı mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

reklam
Yeniden Refah lideri Erbakan’dan Kurban Bayramı mesajı
Son Güncelleme :

29 Haziran 2023 - 6:04

1.409 views

Yeniden Refah lideri Erbakan’dan Kurban Bayramı mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Erbakan mesajında, “Bir Kurban Bayramı’na daha erişmeyi nasip eden Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar ediyorum. Mübarek Kurban Bayramı’nın ‘Yeni ve Âdil Bir Dünya’ hedefine ulaşmamıza vesile olmasını Cenab-ı Hakk’tan diliyorum.” İfadelerini kullandı.

REKLAM

‘Depremde kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle yad ediyorum’
Erbakan yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“Bu Kurban Bayramı’nda, 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz canlarımızı rahmet ve özlemle yâd ediyor, kederli yakınlarına sabrı cemil diliyorum. Devletimiz, depremin yaralarını sarmak, depremzedelerimizi en kısa sürede yeni sıcak yuvalarına kavuşturmak için canla başla çalışıyor.
Biz de Yeniden Refah Partisi olarak bütün çalışmaları bölgedeki teşkilâtlarımız vasıtası ile yakından izliyor, eksikleri tespit edip yetkililere iletiyoruz. Rabbim milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.
‘Bundan sonra yapılması gereken milletimizi refaha ulaştıracak adımların atılmasıdır’
Büyük bir olgunlukla gerçekleştirdiğimiz seçimlerde aziz milletimiz, Cumhur İttifakı’nın adayı Sayın Cumhurbaşkanımıza “göreve devam” demiş, Yeniden Refah Partisi’ne de Meclis’te temsil imkânını vermiştir.
Bundan sonra yapılması gereken, milletimizi refaha ulaştıracak adımların atılması olacaktır.
Yeniden Refah Partimiz hazırladığı projelerle, Meclis’teki 5 milletvekiliyle milletimizi refah ulaştırma yolunda atılacak adımların destekçisi olacaktır.

REKLAM

Bu duygu ve düşüncelerle, birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin simgesi Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, yollardaki kardeşlerimizin kazadan belâdan uzak olmalarını, sevdikleriyle huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.
Hac ibadeti için kutsal topraklarda bulunan tüm kardeşlerimizin de ibadetlerinin makbul olmasını, dualarında bizlere de yer vermelerini temenni ediyorum.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.