![PRİMEMALL ANTAKYA’DA NİSSAN JUKE TALİHLİSİNE TESLİM EDİLDİ](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2017/11/IMG_3120-1-enson-manşet.jpg)
PRİMEMALL ANTAKYA’DA NİSSAN JUKE TALİHLİSİNE TESLİM EDİLDİ
Primemall Antakya’dan alışveriş yapan herkes kazanıyor. 1 Ağutos – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Nissan Juke kampanyasının talihlisi Hülya Özdemir, aracını teslim aldı.
4 Kasım Cumartesi günü noter huzurunda gerçekleşen çekilişte 101015 çekiliş numarası ile Hülya Özdemir asil talihli olarak Nissan Juke marka aracın sahibi olmuştur.
Primemall Antakya’da yaptığı açıklamada:’’ Açıldığı günden bu yana harcadıkça kazandıran Primemall Antakya önümüzdeki günlerde de sürpriz kampanyalarla ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaya devam edecektir’’ denildi. (Haber merkezi)