CHP Antakya ailesi buluştu « Hatay Yeni Haber Gazetesi

10 Aralık 2023 - 14:45

CHP Antakya ailesi buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Antakya İlçe Teşkilatı, mahalle temsilcilerinin de katıldığı programda bir araya geldi.

reklam
CHP Antakya ailesi buluştu
Son Güncelleme :

11 Aralık 2021 - 20:45

133 views

CHP Antakya ailesi buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Antakya İlçe Teşkilatı, mahalle temsilcilerinin de katıldığı programda bir araya geldi.

 

 

 

 

 

 

HBB Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya CHP İl Başkanı H. Ramiz Parla, Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Alev Gümüş, ilçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Programda konuşan Başkan Parlar, CHP Antakya’nın tüm mahallelerde örgütlendiğini ve bunun büyük bir başarı olduğunu kaydetti.

 

 

 

 

 

GÜMÜŞ: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ
CHP Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Alev Gümüş, yaptığı açıklamada; “Bugün CHP Antakya İlçe örgütü olarak İl Başkanımız Ramiz Parlar’ın ve il yönetim kurulu üyelerimizin katılımı ile Mahalle başkanlarımız, gençlik ve kadın temsilcilerimiz ile bir araya geldik.

 

 

 

 

 

 

 

Önümüzdeki alt aylık sürecin yol haritasını belirledik.

 

 

 

 

 

 

Antakya’mızın her mahallesinde örgütlüyüz ve ilk seçimlere hazırız. GELİYOR, GELMEKTE OLAN” ifadelerini kullandı.

REKLAM


Program, çekilen aile fotoğrafıyla sona erdi.
Haber: Levent AŞKAR

REKLAM

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.