Başkan DELİ: “Çalışanı Dost, Çalışmayanı, İhanet Edeni Düşman Bildik” « Hatay Yeni Haber Gazetesi

10 Aralık 2023 - 13:08

Başkan DELİ: “Çalışanı Dost, Çalışmayanı, İhanet Edeni Düşman Bildik”

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, sessizliğini  yaptığı çarpıcı açıklama  ile bozdu.

reklam
Başkan DELİ: “Çalışanı Dost, Çalışmayanı, İhanet Edeni Düşman Bildik”
Son Güncelleme :

14 Kasım 2023 - 20:58

209 views

Başkan DELİ: “Çalışanı Dost, Çalışmayanı, İhanet Edeni Düşman Bildik”

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, sessizliğini  yaptığı çarpıcı açıklama ile bozdu.

Başkan Mehmet Deli açıklamasında: “4,5 yıl hiç bir gün dur durak demeden ekibimizle, mesai arkadaşlarımla, yol arkadaşlarımla, kısacası her inanmışlarla ,Kumlumuza sayısız eserler kazandırdık. Vicdanen rahatız, Ülkücü hareketin ve liderimizin emirleri doğrultusunda, genel merkezimizin bizlere vermiş olduğu terbiyeye yakışır şekilde görev süremizi tamamladık.

Hakkımız Halkımıza Helaldir

50 yıldır yapılmayanları görev süremize sığdırmanın gururuyla her işimizde kumluya hizmet etmeyi Milli bir dava görerek çalıştık, aslında sadece görevimizi yaptık. Çalışanı dost, çalışmayanı, ihanet edeni düşman bildik. Yüzlerce şantaj, iftira, şikayet, adli ve idari soruşturmalar altında her işimizden alnımızın akıyla çıktık. Hakkımız halkımıza helaldir. Siyasetten başka bir tutunacak dalı olmayıp da hizmeti bu memlekette haram etmeye çalışan sizler en baştan bu güne kadar zehir ettiğiniz Belediye Başkanlığı makamına verdiğiniz zararların telafisi yoktur artık.

BİZLER HER ZAMAN ALNIMIZ DİK YÜRÜYECEĞİZ 

Çivi çakmadığınız Kumlu’ya sahip çıkmak şimdi mi aklınıza geldi. Onlarca yıldır aday olmayı korkudan ağzına alamayanlar, bugün her nedense onurlu ve cesur yolculuğumuzun arkasına sığınıp, cesaret bulduğunu sanmaktadır. Doğduğumuzdan bu yana tanır ve biliriz. Bizim mesleğimiz siyaset değildi zaten, hizmet etmek bize kafi geldi. Siyaset de olmazsa olmazımız değildir bilirsiniz. Buyurun sadece siyaset yapmaya devam edin. Umarım başarılı da olursunuz. Hakkımızı helal etmediğimiz hizmet ve kumlu düşmanlarının da kıyâmete kadar elimiz yakalarında olmaya devam edecektir. Bizler Ülkücü hareketin şanlı bayrağını bu belediyeye dikmenin gururuyla, her zaman alnımız dik yürüyeceğiz. İlçe merkezimizde devam eden doğalgaz çalışmalarımız son hızla devam ederken, ilçeye yapılan hizmetlerimizi engelleme çabaları da ilk günden bu yana gün geçtikçe artmaktadır. Acaba yıllardır siz yaptınız da biz mi engel olduk da yapmadınız” dedi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.