ALTSO, Ankara’ya çıkarma yaptı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Şubat 2024 - 13:49

ALTSO, Ankara’ya çıkarma yaptı

ALANYA TİCARET VE SANAYİ ODASI (ALTSO) BAŞKANI ERAY ERDEM, ALTSO YÖNETİM KURULU VE MECLİS ÜYELERİ İLE BİRLİKTE ANKARA ÇIKARMASI YAPTI. BAŞKAN ERDEM, “ANKARA ZİYARETİMİZ KAPSAMINDA TOBB BAŞKANINIZ RİFAT HİSARCIKLIOĞLU İLE BİR ARAYA GELİP, ALANYA’MIZIN TALEPLERİNİ AKTARDIK” DEDİ.

reklam
ALTSO, Ankara’ya çıkarma yaptı
Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 22:09

60 views

(İHA) Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, ALTSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri ile birlikte Ankara’da çeşitli ziyaret ve temaslarda bulundu. Erdem, “Ankara ziyaretimiz kapsamında TOBB Başkanınız Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya gelip, Alanya’mızın taleplerini aktardık” dedi.

ALTSO Başkanı Erdem ve beraberindeki heyet, Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Borsa Meclis üyeleri bilgilendirme seminerlerine katılarak, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi. Ankara çıkarmasını değerlendiren Erdem, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda-Borsa Meclis üyeleri bilgilendirme seminerlerine yönetim kurulu ve meclis üyelerimizle birlikte katılım sağladık. Geçmiş dönem TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek, Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, Merkez Bankası eski başkanlarından Süreyya Serdengeçti gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı seminerleri takip ettik. Yine TOBB çalışma usul ve esasları konusunda TOBB yetkililerinden önemli bilgiler aldık” ifadelerini kullandı.

Erdem, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile görüştüklerini de belirterek, “Alanya’mızla ilgili görüş ve önerilerimizi anlatma fırsatı yakaladığımız sayın başkanımıza ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Alanya olarak el birliği ile çalışmaya, ortak akıl ile hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

Erdem ve ALTSO heyeti, Ankara’da ayrıca ALTSO Ankara İrtibat Ofisi ile TOBB ETÜ Teknoloji Merkezi’ni ziyaret etti.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.