Yılmaz; TEMİZLİK TEMEL GÖREVİMİZ, EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ « Hatay Yeni Haber Gazetesi

29 Mayıs 2022 - 12:40

Yılmaz; TEMİZLİK TEMEL GÖREVİMİZ, EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin yıldönümüne yaklaşılan şu günlerde geride bıraktığı 2 yıllık görev süresinde yaptığı hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya devam ediyor.

reklam
Yılmaz;  TEMİZLİK TEMEL GÖREVİMİZ, EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Son Güncelleme :

26 Mart 2021 - 16:45

13 views
reklam

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin yıldönümüne yaklaşılan şu günlerde geride bıraktığı 2 yıllık görev süresinde yaptığı hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulunmaya devam ediyor.


Başkan Yılmaz sosyal medya hesapları aracılığı ile önce Fen İşleri hizmetlerini, Park ve Yeşil alan hizmetlerini, şimdi de Temizlik İşleri çalışmalarını aktardı. Başkan Yılmaz aktardığı paylaşımda geride kalan 2 yılda yapmış oldukları temizlik çalışmaları hakkında görüntüler paylaştı.


“Tertemiz bir Antakya için, son teknoloji ile donatılmış geniş araç filomuz, uzman personel kadromuz ile gece-gündüz aralıksız çalışıyoruz.” diyerek sözlerine başlayan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz şu görüşlere yer verdi; “ Ekiplerimiz tüm mahallelerimizde ibadethanelerde, metruk alanlarda, cadde ve sokaklarda kapsamlı olarak temizlik hizmeti gerçekleştiriyor.
Gece yıkama çalışmalarımız ile de ana arterler ve çarşı içerisinde hizmet sağlıyoruz.
Antakya’mızın en ücra köşesine kadar götürdüğümüz temizlik hizmetimizi daha kaliteli hale getirmek amacıyla her geçen gün araç ve ekipmanlarımızı arttırıyoruz.


95 mahallemizde 14 Metrenin altında kalan tüm cadde ve sokaklarda her gün kapsamlı temizlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Çöp Konteynerlerimizde yıkama, dezenfeksiyon ve onarım çalışmalarımız her gün düzenli olarak yapılıyor. Ayrıca hizmet haritamızı özetleyecek olursak;
Her gün 20.00 – 22.00 saatleri arasında çöp toplama hizmeti
Deterjanlı ve basınçlı sular ile cadde, sokak ve pazar yerlerinde yıkama çalışmaları yapılıyor.


İbadethane Temizlik Çalışmalarımız
189 Cami
74 Kuran-ı Kerim kursu
28 Türbe ve Ziyaret
3 Kilise
1 Havra
295 İbadethanede haftalık periyotlar halinde temizleniyor. Yıl genelinde toplamda 2950 kez ibadethane temizliği hizmeti gerçekleştirmiş oluyoruz.


Atık Yönetimi konusunda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Sıfır Atık Projemiz” kapsamında Ambalaj, Pil ve Bitkisel Yağ atıkları ekiplerimiz tarafından toplanarak bertaraf ediliyor.
Tüm bu temizlik hizmetlerimizi 70 adet araç, 462 personel ve 68 adet şoför ile gerçekleştiriyoruz.
Daha Temiz bir Antakya için çalışmalarımız aralıksız devam edecek.”

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam