![YAYLADAĞI BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KALKAN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2017/06/13522070_1730048513913521_6618552828918196835_n.jpg)
Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan, yayınladığı ramazan bayramı mesajında: ‘’Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; hamdolsun, millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuştuk. Ramazan Bayramınızı kutluyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam âlemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum’’dedi.