Vekil Şanverdi ziyaretlerde talepleri anında çözüyor « Hatay Yeni Haber Gazetesi

3 Aralık 2022 - 11:54

Vekil Şanverdi ziyaretlerde talepleri anında çözüyor

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin hemen ardından Reyhanlı’da mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor. 

reklam
Vekil Şanverdi ziyaretlerde talepleri anında çözüyor
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 20:13

59 views
reklam

Vekil Şanverdi ziyaretlerde talepleri anında çözüyor

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesinin hemen ardından Reyhanlı’da mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların sorunlarını dinleyip çözümler üretiyor.

reklam

Her gün 4-5 mahalleyi ziyaret eden Şanverdi, durmak nedir bilmeden çalışmalarını yürütüyor. Çalışmaların ilk günlerinde; Reyhanlı’nın Beşaslan, Kuletepe, Nergizli, Varışlı, Öz Kurtuluş, Karacanlık, Kumtepe, Suluköy, Ahmetbeyli, Paşahöyük, Uzunkavak ve Uzunköy Mahallelerini ziyaret etti. Milletvekili Şanverdi ziyaretlerinde hem mahalle muhtarlarıyla hemde hemşehrileriyle bir araya gelerek görüş, talep ve önerileri doğrultularında istişarelerde bulunuyor.TALEPLERE YERİNDE ÇÖZÜM
Milletvekili Şanverdi hemşehrilerinin iletmiş olduğu sorunları ilgili bakanlıklara anında iletiyor ve yerinde çözüm üretiyor. Çiftçilerin yabancı uyruklu vatandaşların adına bulunan arazileri ecrimisil yoluyla ekerek alamadığı desteklemelerden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u arayarak konuyla ilgili Bakan Kurum’dan talepte bulundu. Bakan Kurum, Milletvekili Şanverdi’ye, yönetmenlik değişiklik çalışmalarının başlatılacağını ve değişiklik ile yaklaşık 10 bin çiftçimiz ve 100 bin dekar arazi desteklemeden faydalanabileceğini söyledi. Konuyla ilgili Şanverdi, Bakan Kurum’a hemşehrileri adına ilgilerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı’dan sonra Altınözü ve Kumlu’da da ziyaretlerine devam edeceklerini ve her zaman sahada olacaklarını ifade etti. Ayrıca Şanverdi, borcu olduğundan dolayı elektriği kesilen Yarseli Sulama Birliği’nin talebiyle ilgili Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile görüşerek yapılan çalışmalar neticesinde yeniden elektrik verileceğini ve bölge çiftçilerinin mağduriyetinin giderildiğini de ekledi.
reklam
GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.
reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam