Vatan Partisi Hatay’dan NATO’dan Çıkalım Kampanyası « Hatay Yeni Haber Gazetesi

30 Ocak 2023 - 15:33

Vatan Partisi Hatay’dan NATO’dan Çıkalım Kampanyası

Vatan Partisi Hatay İl Örgütü “Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için” NATO‘dan çıkalım kampanyası başlattı.

reklam
Vatan Partisi Hatay’dan NATO’dan Çıkalım Kampanyası
Son Güncelleme :

25 Ocak 2023 - 10:07

92 views
reklam

Vatan Partisi Hatay’dan NATO’dan Çıkalım Kampanyası

Vatan Partisi Hatay İl Örgütü “Vatan Bütünlüğü ve Üretim Devrimi için” NATO‘dan çıkalım kampanyası başlattı.

Reklam

Vatan Partisi NATO’dan çıkalım kampanyasını Antakya’da2.Noter önünde ve Künefeciler Meydanı yanındaki alanda bir basın açıklaması yaptı. Daha sonra bildiri dağıttı. Vatan Partisi Hatay merkezden sonra Samandağ, İskenderun ve diğer ilçelerde basın açıklamaları, bildiri dağıtımı ve imza masaları ile devam ettireceğini belirtti. Basın açıklamasını il başkanı Ali Başkut yaptı.

Reklam

AK PARTİ YÖNETİMİ ALTILI MASA’NIN HANGİ SANDALYESİNDE OTURUYOR

Bugün NATO, Türkiye’miz için bir güvence, bir müttefik, bir korunak değil, ABD tehdidinin esas aletidir. Bugün Türkiye hapishanelerinde NATO generalleri yatıyor. İşte NATO hakikati budur. O Natocu-Fetöcü generalleri kurtarma gayretindeki Altılı Masa liderleri de, ABD’nin iç cephedeki bozguncu güçleridir. Peki AK Parti Hükümeti, ABD oltasına takılarak Altılı Masa’nın hangi sandalyesinde oturuyor? ABD Dışişleri Bakanlığının denetimindeki Foreign Policy, daha yirmi gün önce, Tayyip Erdoğan’ı devirme hedeflerini yeniden ilan etti ve önümüzdeki seçimlerde “kan banyosu” yaşanacağını yazdı. Altılı Masa aktörleri, bu senaryonun oyuncuları olarak harekete geçtiler: Kılıçdaroğlu, TSK Komutanlarına “haddinizi bilin” hakaretiyle psikolojik harekât meydanına sürüldü. Babacan, Türk kavramını Anayasadan çıkartma rezilliğini yeniden piyasaya sürdü. Meral Akşener, Gladyo kraliçesi görevinde final perdesini açtı. Davutoğlu, “ABD’nin Ankara’daki adamı” olarak heyecanını tazelemiş bulunuyor. Saadet Partisi, ABD işbirlikçisi ve İran düşmanı cephede salyangoz satıyor. Peki AK Parti yönetimi ABD’nin bu “kan banyosu” senaryosunun neresinde? Stratejik soru budur ve yaşanan süreç bu soruya yanıt vermekten korkan ya da yanlış yanıtlar veren tutumu affetmez.

Reklam

GÜVENLİĞİMİZİ VE ÜRETİM DEVRİMİNİ NATO’DAN MEDET UMARAK DEĞİL, NATO ZİNCİRİNİ KIRARAK SAĞLAYABİLİRİZ

NATO’dan ayrılmak, ABD tehditlerine ve tertiplerine karşı etkin uygulamadır. NATO’dan kurtulan Türkiye, iç cephesini birleştirir ve sağlamlaştırır, Ekonomide Kurtuluş Savaşını zafere ulaştırır. NATO’dan ayrılmak, aynı zamanda Asya’ya yönelişi güçlendirir ve dış cepheyi pekiştirir.

Reklam

NATO İLE TÜRKİYE ARASINDAKİ İKTİDAR MÜCADELESİ

Önümüzdeki seçim, Atlantik tehdidi ile Türkiye arasındaki seçimdir. Önümüzdeki seçim, bağımsız Türkiye’nin Üretim Devrimi atağı ile borç batağında boğulmak arasındaki seçimdir. Önümüzdeki seçim, Türkiye ile NATO arasındaki iktidar mücadelesine sahne olacaktır. Ya Türkiye, ya NATO: Seçenekler bunlardır. Türkiye’nin tek seçeneği var: NATO zincirini kırmak ve Üretim Devrimini başarmak. Vatan Partisi, bu tarihsel süreçte tek seçenektir. Herkes ve her parti, bu süreçte Vatan Partisi ile birlikte Türkiye cephesinde saf tutarak, Türkiye’nin ufkunun aydınlanmasına hizmet eder.”

Reklam

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam