ULUSLARARASI KICK BOKS TURNUVASINA HBB DAMGASI « Hatay Yeni Haber Gazetesi

4 Ekim 2023 - 09:20

ULUSLARARASI KICK BOKS TURNUVASINA HBB DAMGASI

8-11 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası turnuvasında Hatay Büyükşehir Belediyespor fırtınası esti.

reklam
ULUSLARARASI KICK BOKS TURNUVASINA HBB DAMGASI
Son Güncelleme :

14 Nisan 2021 - 15:49

137 views

8-11 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası turnuvasında Hatay Büyükşehir Belediyespor fırtınası esti. 15 ülkeden bin 637 sporcunun katıldığı müsabakalara 10 sporcu ile katılan Hatay Büyükşehir Belediyespor, kazandığı kupa ve madalyalarla turnuvaya adeta damga vurdu.
Mavi-beyazlıların başarılı sporcularından Ebru Bilik milli takıma seçilerek hem kulübüne hem de şehrine büyük gurur yaşattı.


MAVİ-BEYAZLILAR 3 ALTIN, 4 GÜMÜŞ VE 1 BRONZ MADALYA KAZANDI
Genç sporcular, Asude Dağlı, Ümmügülsüm Çeker ve Hasan Gündüz 3 gün süren müsabakalarda kendi kategorilerinde şampiyon olarak altın madalya kazandı.
Büyük çekişmeye sahne olan maçlarda Funda Emine Taşar, Mehmet Kemal Çelik, Caner Kanatlı ve Mustafa Aksoy ikinci olarak gümüş madalya kazandı.

reklam


Kerim Tunay Akman da turnuvayı üçüncülükle tamamladı ve bronz madalya almaya hak kazandı.
Turnuvanın takım için olumlu geçtiğini söyleyen antrenör Murat Akman, Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş’a sporculara verdiği destek nedeniyle teşekkür ederek sonraki şampiyonalara daha iyi hazırlanacaklarını belirterek “müsabakalarda kupalara ambargo koyacağız” dedi.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.