TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ « Hatay Yeni Haber Gazetesi

30 Ocak 2023 - 14:12

TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

reklam
TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ
Son Güncelleme :

20 Ocak 2023 - 10:16

56 views
reklam

TOSYALI: HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ Esnafımızın dirliği, huzuru, refahı, mutluluğu bizim için çok önemlidir” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun 1 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile İskenderun 2 Nolu Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı. Düzenlenen genel kurullarda bir konuşma yapan Başkan Tosyalı, genel kurulların tüm kooperatif üyelerine ve esnafa hayırlı uğurlu olmasını dileyerek yeniden göreve seçilen Kooperatif Başkanı Şaban Kekeç ve Yusuf Kazmacı’ya hayırlı olsun diklerini iletti.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Başkan Tosyalı,” Sadece belirli gün ve zamanlarda değil, her zaman esnafımızı ziyaret ediyor, düzenlenen toplantılara katılıyoruz. Esnaf buluşmalarımızla, günlük rutin ziyaretlerimiz ile sizlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. Bunlar bizim için çok önemli. Belediye olarak her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Düzenlenen kongrede esnaflar ve kooperatiflerin Başkan ve yöneticileri ise esnafın her daim yanında olan Başkan Tosyalı’ya desteklerinden ve katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam