Teksöz’e İskenderun’da esnaflardan coşkulu karşılama « Hatay Yeni Haber Gazetesi

14 Nisan 2024 - 07:49

Teksöz’e İskenderun’da esnaflardan coşkulu karşılama

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, İskenderun’da bağlı oda başkanlarıyla buluştu.

reklam
Teksöz’e İskenderun’da esnaflardan coşkulu karşılama
Son Güncelleme :

28 Nisan 2022 - 11:47

287 views

Teksöz’e İskenderun’da esnaflardan coşkulu karşılama

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz, İskenderun’da bağlı oda başkanlarıyla buluştu.

Tüm oda başkanlarının katıldığı buluşmada adeta gövde gösterisi yapıldı. Başkan Teksöz, İskenderun temasları kapsamında İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ve basın kuruluşlarını ziyaret etti. Ardından İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın düzenlediği iftar programına iştirak etti. İskenderun’da kendisine yapılan karşılama ve destekten dolayı oldukça memnun olan Başkan Teksöz, İskenderun’dan övgüyle söz etti.

HESOB’DAN İGC’YE ZİYARET

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni (İGC)ziyaret etti. Başkan Teksöz’ün İGC ziyaretinde Arsuz, İskenderun, Dörtyol, Kırıkhan, Antakya ilçeleri başta olmak üzere yılların Esnaf Oda Başkanlarının katılımı ile gerçekleşti.

İGC Başkanı Diyap Atar, Yönetim Kurulu üyeleri ve gazetecileri, Başkan Teksöz’ü cemiyet binasında konuk etti. Başkan Atar, HESOB Başkanı Teksöz ve beraberindeki heyete “Ziyaretiniz bizleri memnun etti. Sizi ve değerli oda başkanlarını cemiyet binamızda konut etmekten dolayı mutluluk duyduk. Hoşgeldiniz.” Dedi.

TEKSÖZ: İSKENDERUNLU BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR EDERİM

Ev sahipliği için Atar’a teşekkür eden HESOB Başkanı Teksöz, ülke ekonomisinin can damarının esnaf olduğunu belirterek, son zamanlarda esnafın elektrik başta olmak üzere çeşitli girdi maliyetlerini karşılayamadığını belirterek yaşanan sıkıntıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a esnafın yaşadığı sıkıntıları ilettiklerini ifade etti.

Görev yaptığı süreçte esnafa yönelik hizmetlerinden bahseden HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz, İskenderun’da esnaf oda başkanlarına yakışır bir bina projesini yaşama geçirmek için İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile iletişimde olduklarını belirtti.

Başkan Teksöz, İskenderun’a esnaf sicil büroyu kazandırdıklarını hatırlatarak, açılan sicil büro ile Arsuz, İskenderun Dörtyol Payas, Erzin, Belen ilçelerinin bürokratik işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapmalarını sağladıklarını anlattı. Türkiye’de yılın ahisi seçilen Mobilya ustası Behzat Böke’yi de anan Başkan Teksöz bu durumun Hatay esnafları adına onur verici, olduğunu kaydetti.

Ziyaret sonrasında; İGC Başkanı, HESOB Başkanı ve Oda Başkanları gazetecilerle toplu fotoğraf çektirdiler.

“HARİKASIN İSKENDERUN”

Programdan dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür eden Teksöz; “Muhteşemsin İSKENDERUN. İskenderun Belediye başkanı Mehmet Fatih TOSYALI beyefendinin esnafımız için düzenlemiş olduğu iftar programına HESOB Başkan vekillerimiz, yönetim, denetim, disiplin kurul üyelerimiz, kooperatif başkanlarımız, birbirinden değerli oda başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile katıldık. Bu güzel programı düzenleyen, bizleri bir araya getiren Mehmet Fatih TOSYALI beyefendiye misafirperverliği için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Reklam

Reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.