TED Hatay kolejinde mezuniyet heyecanı! « Hatay Yeni Haber Gazetesi

4 Ekim 2023 - 13:29

TED Hatay kolejinde mezuniyet heyecanı!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen TED Hatay Koleji lise mezuniyet töreni Covid-19 tedbirleri kapsamında mesafe kurallarına uygun olarak TED Hatay Koleji kampüsünde görkemli bir törenle gerçekleşti.

reklam
TED Hatay kolejinde mezuniyet heyecanı!
Son Güncelleme :

02 Temmuz 2021 - 9:53

119 views

TED Hatay kolejinde mezuniyet heyecanı!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen TED Hatay Koleji lise mezuniyet töreni Covid-19 tedbirleri kapsamında mesafe kurallarına uygun olarak TED Hatay Koleji kampüsünde görkemli bir törenle gerçekleşti. Işığı geleceğe götüren öğrencilerin, meşaleleri Türk Eğitim Derneğinin 93. yılında aydınlık yarınlara uğurladığı törende Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya da eşlik etti. Törende TED Hatay Koleji Kurucusu, Genel Koordinatörü, idarecileri, Mezunlar Derneği Başkanı, Okul Aile Birliği üyeleri, değerli velileri, öğretmen ve öğrencileri hazır bulundu. Kurucu Prof. Dr. Mustafa Özat açılış konuşmalarını yaptıktan sonra Prof. Dr. Hasan Kaya Kolejlilere seslendi.

reklam

TÖRENDE ÖĞRENCİLER KEP ATTI

Genel Koordinatör Kenan Efe günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı. 2017-2018 mezunlarıyla birlikte oluşturulan ve her geçen yıl büyüyen Mezunlar Derneği Başkanı Hazar Dağlı duygularını dile getirdi. Öğrencilere mezuniyet belgeleri, flamaları ve armağanları verildi. Mezuniyetin işareti olan “püskül çevirme” ve “kep atma” seremonisi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi ve tören iyi dileklerle son buldu.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.