SAMANDAĞ SOKAKLARI ASFALTLANIYOR « Hatay Yeni Haber Gazetesi

14 Nisan 2024 - 08:11

SAMANDAĞ SOKAKLARI ASFALTLANIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgelerin beton asfalt serimine plan ve program dâhilinde il genelinde devam ediyor.

reklam
SAMANDAĞ SOKAKLARI ASFALTLANIYOR
Son Güncelleme :

23 Nisan 2022 - 9:44

140 views

SAMANDAĞ SOKAKLARI ASFALTLANIYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgelerin beton asfalt serimine plan ve program dâhilinde il genelinde devam ediyor.

Kentteki ulaşımı daha konforlu ve güvenli bir hale getirmek için tüm birimleri ile koordineli bir şekilde hareket eden HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin yeni adresi Samandağ oldu.

Samandağ’ın Kurtderesi, Deniz ve Çiğdede Mahallesi’ndeki altyapıları tamamlanan yolları asfaltlayan Büyükşehir ekipleri, Sutaşı Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarına da devam ediyor.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından söz konusu yolların modern hale geleceğini ve trafiğe açılacağını bildiren yetkililer, çalışmalar esnasında vatandaşların trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesini önemle bildirdi.

SAĞALTICI: SAMANDAĞ’DA GERÇEKLEŞTİRİLEN HİZMETLERDEN DOLAYI MEMNUNUZ

Samandağ’a gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı oldukça memnun olduğunu belirten Sutaşı Mahalle Muhtarı Nebil Sağaltıcı, “Caddenin altyapı çalışmaları tamamlandı. Şu anda da asfalt çalışmaları gerçekleştiriliyor. Çalışmalarda emeği geçen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ederim” dedi.

CEBBUROĞLU: BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN SAMANDAĞ’DAKİ BETON ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Samandağ Muhtarlar Derneği Başkanı ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mahir Cebburoğlu da “Kısa süre önce 32 mahalle muhtarımız ile beraber başkanımızdan randevu aldık ve bizleri kabul etti. Samandağ’ın en işlek caddeleri için asfalt çalışmaları taleplerimiz oldu.

4 mahalleyi birbirine bağlayan yol ve diğer mahalle yollarımız asfaltlandı. Bu güzel hizmetlerden dolayı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a bütün Samandağ halkı adına teşekkür ederim” diyerek Büyükşehir Belediyesinin Samandağ’daki beton asfalt çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Reklam

Reklam

 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.