Sait Kahiloğulları yeniden başkan seçildi « Hatay Yeni Haber Gazetesi

22 Eylül 2023 - 12:07

Sait Kahiloğulları yeniden başkan seçildi

reklam
Sait Kahiloğulları yeniden başkan seçildi
Son Güncelleme :

06 Temmuz 2021 - 14:56

483 views

Sait Kahiloğulları yeniden başkan seçildi

Samandağ Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sait Kahiloğulları 2021 Olağan Seçimli Genel Kurul Seçiminde oyların çoğunluğunu alarak güven tazeledi.
Sait Kahiloğulları Başkanlığındaki Esnaf Kefalet Kooperatifi yeni yönetin kurulu şu isimlerden oluştu.
Yönetim kurulu asil üyeler: Müfide Doğru, Seyhan Yıldırım, İlhan Çetin, Meriç Uzun. Yedek üyeler: Hakan Kılınç, Ayten Genç, İbrahim Rıdvanoğulları, Semih Bakır, Sezer Esmer. Denetim Kurulu Asil üyeler: Hikmet Kurtuluş, Yücel Kuzu;
Deniz Çevlik Yol Üzerinde bulunan Posedion Wedding Palace’da bugün yoğun bir katılımla gerçekleşen kongrenin divan başkanlığını Hatay Kooperatif bölge birliği başkan vekili Nurettin koyun, yardımcılığını Mithat Sağaltıcı, Velkif Coşkun ve Doğan Yapar yaptı. Kongreye Ticaret Bakanlığı Temsilcisi Burhan kahraman ve Tansel Aslanyoğun, Halk Bankası Müdürü Nesrin Boyacığlu, Esnaf kefalet kooperatif Bölge Müdürü Mustafa Sönmez, Ak Parti İlçe Başkanı Semir Özdemir, Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan ve üyeler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet raporu, mali rapor, denetim raporu ve mali bütçe okunarak oy birliği ile kabul edildi. Kongrede Divana yeni yönetim seçimi için liste veren tek aday Sait Kahiloğulları yeniden başkan seçildi.
reklam
Başkanlığa seçilen Kahiloğulları üyelerin yoğun ilgi ve alkışları arasında kısa bir teşekkür konuşması yaptı.
Kooperatife destek ve katkılarından dolayı HalkBank Samandağ Şube müdürü Nesrin Boyacıoğlu’na Hatay Kooperatif bölge birliği başkan vekili Nurettin Koyun ve Samandağ Esnaf Kefalet Koperatif Baskanı Sait Kahiloğulları tarafından plaket takdim edildi.
Yedek üyeler; Hikmiye Aslan, Mehmet Şahutoğlu.
Bölge Birliği Temsilcisi Asil Üyeler; Sait Kahiloğulları, Özer Özdemir, Yılmaz Teker, Pelin Baytar, Sevinç Kimyonok. Yedek üyeler: Yılman Malik Güneş, Ahmet Kaya, Mert Tekil, Cuma Kayıkçı, Meltem Dağ Miçooğulları.(Hikmet Say)
reklam
reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.