Saadet Partisi Altınözü İlçe Teşkilatında Bayrak Değişimi « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 13:02

Saadet Partisi Altınözü İlçe Teşkilatında Bayrak Değişimi

Gazeteci Mahmut Şan Saadet Partisi Altınözü İlçe başkanlığına atandı. 

reklam
Saadet Partisi Altınözü İlçe Teşkilatında Bayrak Değişimi
Son Güncelleme :

16 Eylül 2023 - 17:16

296 views

Saadet Partisi Altınözü İlçe Teşkilatında Bayrak Değişimi

Mahmut Şan İlçe başkanlığına atandı.

Yıllar sonra TBMM’de Grup kuran Saadet Partisi Hatay siyasetinde önemli çalışmalar yaparak gündemi belirlemeye devam ediyor. Hatay Miletvekili seçilen Doç.Dr Sayın Necmettin Çalışkan’ın TBMM’de yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu gündemler siyasete yön veriyor. Saadet Partisinin Meclis temsili Hatay siyasetinde yeni bir ivme kazanmasını sağladı. Saadet Partisi il başkanlığı değişikliği sonrasında ilçelerde de değişiklikler yaparak etkin siyaset hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda Saadet Partisi Altınözü İlçe başkanlığına gazeteci Mahmut Şan atandı.

İl başkanı Mehmet Harputluoğlu’nun katıldığı törenle gerçekleşen devir teslimde kısa bir konuşma yapan il başkanı Harputluoğlu:”Altınözü İlçe başkanlığı görevini üstlenen gazeteci arkadaşımız Mahmut Şan zaten uzun zamandır il yönetim kurulu üyesi ve Altınözü ilçemizin sorumlusuydu. İlçemizin tüm sorunlarına hakim sorunların çözümü konusunda yeterince birikimli olduğunu biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Görevi devreden İsmet Karagön’e yapmış olduğu hayırlı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.

Bu değişiklik başta Altınözü ilçemizin olmak üzere Hatayımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Saadet Partisi önümüzdeki dönemde üstlenmiş olduğu sorumluluk bilinciyle vatandaşlarımızın hak ettiği bir yönetim anlayışına kavuşturacaktır.”

Törende konuşan yeni ilçe başkanı Mahmut Şan:”Şimdiye kadar partimizde il yönetim kurulu üyeliği ve Altınözü ilçemizin sorumlusu olarak görevini üstlenmiştim. Beni bu göreve layık gören Saadet Partisi Genel Başkanınız Sayın Temel Karamollaoğlu, Hatay Milletvekilimiz Doç. Dr. Sayın Necmettin Çalışkan ve Hatay İl Başkanımız Sayın Mehmet Harputluoğlu’na teşekkür ederim.

Üstlendiğim görevinin kolay olmadığını bilincindeyim ancak bu kutsal görevi başarılı bir şekilde yerine getireceğimden ve Toparlayıcı bir yönetici anlayışı içerisinde olacağıma söz veriyorum. Şimdiye kadar görev yapan ve Gece gündüz emek harcayan ilçe teşkilatımıza emeğinden dolayı teşekkür ederim.

İlçe yönetimimizde görev alan değerli arkadaşlarımla beraber yaklaşık olarak 7 ay sonra yapılacak yerel seçimlerde partimizin bayrağını Altınözü belediyesine dikmek için şimdiden gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi. Devir teslim töreninde görevi devreden İsmet Karagön:”Altınözü ilçemizin yeni ilçe başkanı Mahmut Şan’a başarı ve kolaylıklar diliyorum.”dedi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.