ÖMER ERDAL ÇELİK DOLUDİZGİN ÇALIŞIYOR! « Hatay Yeni Haber Gazetesi

19 Temmuz 2024 - 08:10

reklam

ÖMER ERDAL ÇELİK DOLUDİZGİN ÇALIŞIYOR!

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik, yoğun tempoda çalışmalarına devam ediyor.

ÖMER ERDAL ÇELİK DOLUDİZGİN ÇALIŞIYOR!
Son Güncelleme :

15 Haziran 2024 - 17:30

312 views

ÖMER ERDAL ÇELİK DOLUDİZGİN ÇALIŞIYOR!

“10 MAHALLEDE YOL ONARIMI VE ASFALTLAMA YAPILDI”

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik, yoğun tempoda çalışmalarına devam ediyor. 14 Haziran 2024 Cuma günü itibariyle Fen İşleri Müdürlüğü’ne verdiği özel talimatlarla, bir gün içinde ve aynı anda 10 farklı mahallede yol onarım ve asfalt yama çalışmaları gerçekleştirdi.

Yol onarım ve asfalt yama dışında, ilçenin birçok yerinde orta refüj yenileme ve onarım çalışmaları da yaptıran Başkan Çelik, temizlik işleri ve Park Bahçe Müdürlüğü’ne verdiği özel talimatlarla ilçe genelinde yol süpürme, temizlik, çim biçme ve çevre temizliği çalışmaları yaptırdı. Ayrıca, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kurban kesim yerlerinde gerekli çevre düzenlemelerini tamamladı.

Diğer yandan, Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de Başkan Çelik’in talimatları ile ilçe genelinde fırın, lokanta ve gıda satışı yapan iş yerlerinde denetim çalışmaları gerçekleştirdi. Hayvan pazarında da gerekli düzenleme ve denetim çalışmalarına devam ediliyor.

BAŞKAN ÇELİK, ÇALIŞIYOR, ÇALIŞTIRIYOR VE İŞLERİNİN BAŞINDA DENETLİYOR!

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik, bayram öncesi tüm birimlerin çalışmalarını yerinde inceleyerek gerekli denetimleri bizzat kendisi yaptı. Yoğun tempoya rağmen vatandaşları ziyaret eden Başkan Çelik, halkının sorunlarını dinleyip, yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatarak hemşerilerinin desteğini ve duasını istedi.

Yoğun çalışmalarının ardından açıklama yapan Başkan Çelik, şunları söyledi: “Allah’a hamdolsun ki, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirebiliyoruz. Bugün ilçemizin 10 mahallesinde aynı anda yol onarım ve asfalt yama çalışmaları yaparak birçok bölgede çukurları tamamen kapattık. Araç desteği sağlayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Öntürk’e teşekkür ederim. Amacımız, Kurban Bayramı süresince hemşerilerimize rahat ve huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlamaktır. Bu hizmetlerimiz geçici çözümlerdir, bayram sonrasında kalıcı çözümler için gerekli çalışmaları başlatmayı hedefliyoruz. Hemşerilerimizin sabrı ve destekleri ile en kısa sürede ayağa kalkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Şimdiden idrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

Başkan Ömer Erdal Çelik’in bu hummalı çalışmaları, toplumun her kesimi tarafından takdirle karşılandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.