![Köybaşı basın özgürlüğüne dikkat çekti](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2021/07/223316241_10159363374129851_7649942004181027158_n.jpg)
Köybaşı basın özgürlüğüne dikkat çekti
Hatay Aktif Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Serkan Köybaşı, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
reklam
Başkan Köybaşı mesajında, “Basının ” Sözde özgür” olduğu günümüzde , bazı kesimler sembolik olarak 24 temmuz’ u kutluyor. Hadi bir meslektaşım eleştirsin veya birinin yanlışını ortaya çıkarsın. Ozaman görelim basın özgürlüğünü… Zorluklara göğüs geren , maddi ve manevi engelleri aşmak için savaş veren tüm meslektaşlarımın Allah yardımcısı olsun . Sözde de olsa 24 temmuzları kutlu olsun” ifadelerini kullandı.
reklam