Kendi Elleliyle Yaptığı Tabloyu Genel Başkanına Hediye Etti « Hatay Yeni Haber Gazetesi

6 Temmuz 2022 - 08:00

Kendi Elleliyle Yaptığı Tabloyu Genel Başkanına Hediye Etti

Bölgemiz siyaset sahnesinin genç ve sevilen isimlerinden önceki dönem CHP Hatay Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Ali İsaoğulları Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

reklam
Kendi Elleliyle Yaptığı Tabloyu Genel Başkanına Hediye Etti
Son Güncelleme :

17 Mayıs 2022 - 5:29

673 views
reklam

Kendi Elleliyle Yaptığı Tabloyu Genel Başkanına Hediye Etti

Bölgemiz siyaset sahnesinin genç ve sevilen isimlerinden,önceki dönem CHP Hatay Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Ali İsaoğulları, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü mezunu olan Mehmet Ali İsaoğulları , kendi elleri ile yaptığı Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tablosu Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından tam not aldı.

Önceki dönem CHP Hatay Gençlik Kolları Başkan Vekili Mehmet Ali İsaoğulları ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada :” Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu genel merkezimizde makamında ziyaret ettim.Üzerinde adalet yazılı yağlı boya portresini takdim ettim.

Ayrıca Hatay’ımızın en doğal güzelliklerinden biri olan Zeytin diyarı Altınözü ilçemizden zeytinyağını ve zeytin yağı sütünü ilettim.Sayın Genel Başkanımıza yaptığımız çalışmaları ve yapmayı planladığımız çalışmalar hakkında bilgiler ilettim.Verimli ve hoş sohbet oldu.Kibar, nazik ve misafirperverliğinden dolayı şükranlarımı iletiyorum.Hatay’lı hemşehrilerimize çok selamları var.”dedi.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Gençlere verdiği önem ile bilinen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Mehmet Ali İsaoğullarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ,İsaoğullarına hem siyasi hem de sanat yaşamındaki çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam