Katırcıoğlu CHP’den aday adaylığını açıkladı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

30 Mayıs 2023 - 11:55

Katırcıoğlu CHP’den aday adaylığını açıkladı

Hataylı gazeteci ve iş insanı Mehmet Katırcıoğlu Cumhuriyet Halk Partisi’nden 28. dönem milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu

reklam
Katırcıoğlu CHP’den aday adaylığını açıkladı
Son Güncelleme :

28 Mart 2023 - 13:15

311 views
reklam

Katırcıoğlu CHP’den aday adaylığını açıkladı

Hataylı gazeteci ve iş insanı Mehmet Katırcıoğlu Cumhuriyet Halk Partisi’nden 28. dönem milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıkladı.


CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile gerçekleşen mülakatın ardından aday adaylığı başvurusunda bulunduğunu açıklayan Katırcıoğlu, Hatay’ın inşası sürecinde görev almaktan büyük mutluluk duyacağını belirtti.
“HERKESTEN DESTEK BEKLİYORUM”
Katırcıoğlu açıklamasında, “Öncelikle Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen yüzyılın felaketi depreminde hayatını kaybeden tüm hemşerilerimize yüce Allah’tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum yaralılara acil şifalar hayatta kalan tüm hemşerilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum.

Ülkemiz bir an önce varolan bu felaket durumdan hızla kurtulması 11 ilimizdeki vatandaşlarımızın bir an önce il ve ilçelerine dönmeleri birinci önceliğimizdir bende ülkem adına ilim adına daha faydalı olabilmek adına 14 Mayıs 2023’te yapılacak olan 28. Dönem Genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Millet Vekili A. Adaylık başvurumu Genel merkezde CHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Faik Öztrak ile yapılan mülakat sonrası yapmış bulunmaktayım. Bu yeni dönemde Hatay’ın yeniden inşa etmek için elimden geleni en iyisini yapmak için var gücümle çalışarak sizlerinde taktirlerine layık olmaya çalışacağım sizlerden de bu süreçte benim yanımda olmanızı ve bana destek olmanızı en içten dileklerimle temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam