İYİ PARTİ HEYETİ’NDEN HGC’YE ZİYARET « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Temmuz 2024 - 22:10

reklam

İYİ PARTİ HEYETİ’NDEN HGC’YE ZİYARET

İYİ PARTİ HEYETİ’NDEN HGC’YE ZİYARET
Son Güncelleme :

04 Mart 2021 - 17:14

160 views

Hatay’da bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şenol Sunat ve beraberindeki heyet Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.

Bir takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilimize gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şenol Sunat ve beraberindeki heyeti Hatay Gazeteciler Cemiyeti (HGC) Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

HGC’ye gerçekleştirilen ziyarette Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nin faaliyetleri hakkında İYİ Parti Heyeti’ne bilgiler veren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek,  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şenol Sunat  ve beraberinde bulunan heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Hatay’ı ve HGC’yi ziyaret etmekten memnun olduğunu belirten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Şenol Sunat yaptığı kısa konuşmada, Hatay’ın sorunları hakkında bir takım incelemelerde ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiklerini, aldıkları bilgileri daha sonra bir rapor halinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e iletip çözüm konusunda ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerini söyleyerek, HGC Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.