İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Mayıs 2022 - 07:11

İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR

İskenderun Belediyesi yem ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için besleme noktalarına düzenli olarak yem ve su bırakarak sokak hayvanlarını doyuruyor.

reklam
İSKENDERUN BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR
Son Güncelleme :

07 Nisan 2021 - 17:57

reklam

İskenderun Belediyesi yem ve su bulmakta zorlanan sokak hayvanları için besleme noktalarına düzenli olarak yem ve su bırakarak sokak hayvanlarını doyuruyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”İskenderun Belediyesi olarak sokak hayvanlarımızın aç ve susuz kalmamaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

SAHİP ÇIKIYORUZ

Sokaktaki canlara yaz kış demeden sahip çıktıklarının altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Başta sokak hayvanları olmak üzere tüm hayvan dostlarımızın bu zor günlerde aç ve susuz kalmamaları için tüm hemşerilerimizin de duyarlı olması gerekiyor. Çevre Kontrol ve Koruma Müdürlüğü ekiplerimiz her gün belirli noktalara su,yem ve mama bırakıyor” şeklinde konuştu.

reklam

SOKAK HAYVANLARINI TEDAVİ EDİYOR,BAKIMLARINI YAPIYORUZ

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Sokak hayvanlarının yaşam haklarının korunması noktasında Belediye olarak yoğun bir gayret içerisindeyiz. Sokaktaki canlar hepimize emanet. Onlar, bizlerin şefkati ile yaşama tutunuyor. Geçici Hayvan Bakım Merkezimiz tarafından sürdürülen çalışmalar sayesinde her ay onlarca sokak hayvanını tedavi ediyor,bakımlarını yapıyoruz. Bu çalışmalarımız aralıksız devam edecek” şeklinde konuştu.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam