İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz « Hatay Yeni Haber Gazetesi

29 Ocak 2023 - 13:41

İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz

reklam
İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz
Son Güncelleme :

06 Aralık 2022 - 14:47

78 views
reklam

İmamoğlu’ndan Samandağ’a sürpriz

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Başkan Eryılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Samandağ’ın ve ülkemizin geleceği ile ilgili istişarelerde bulunarak, İBB Başkanı İmamoğlu’nun Samandağ’a çok güzel bir jesti olduğunu ve bunu en kısa zamanda halkımızla paylaşacağının müjdesini verdi.

Reklam

BAŞKAN ERYILMAZ İMAMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “ Parti Meclisi Üyemiz ve 24. Dönemden Milletvekili dostum Gökhan Günaydın ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ettik. Ülkemizi aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacağız. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na misafirperverliğinden ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca İmamoğlu’nun Samandağ’ımıza yapacağı jesti, sonraki günlerde siz değerli halkımızla kısa süre içerisinde paylaşacağımızı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam

 

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam