HBB zabıtasının şefkati her yerde « Hatay Yeni Haber Gazetesi

22 Eylül 2023 - 12:49

HBB zabıtasının şefkati her yerde

Vatandaşların can ve mal güvenliği için görev başında olan Hatay Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, bir kez daha doğru zamanda doru yerdeydi.

reklam
HBB zabıtasının şefkati her yerde
Son Güncelleme :

09 Temmuz 2021 - 10:12

86 views

HBB zabıtasının şefkati her yerde
Vatandaşların can ve mal güvenliği için görev başında olan Hatay Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri, bir kez daha doğru zamanda doğru yerdeydi.

reklam


HBB zabıtaları, birkaç gün önce İskenderun’da devriye gezerken bir vatandaşı intihar ederken görmüş ve olaya anında müdahale ederek vatandaşı kurtarmıştı.
Ekipler bu defa yine İskenderun’da meydana gelen trafik kazasına şahit olarak kazaya karışan aracın içindeki vatandaşların araçtan güvenle çıkmasına yardımcı oldu.
Kaza sabah saatlerinde İskenderun otoban girişinde meydana geldi. Olay yerinde devriye görevi yapan HBB zabıta ekipleri, önlerindeki aracın direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu gerçekleşen kazaya anında müdahale etti.
HBB zabıta ekipleri, kaza sebebiyle zor anlayan yaşayan sürücüyü ve iki çocuğunu araç içerisinden güvenle çıkardı. Zabıtalar daha sonra başka bir kazanın olmaması için bölgede gerekli güvenlik önlemelerini aldı.
Kazayı hafif yarayla atlatan ve sürücüye ilk müdahaleyi yapan zabıta ekipleri sağlık ve trafik ekiplerine haber verdi.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.