Hataylı hayırsever Ali Gümüş 51 kurban kestirip gönülleri fethetti « Hatay Yeni Haber Gazetesi

14 Haziran 2024 - 11:46

Hataylı hayırsever Ali Gümüş 51 kurban kestirip gönülleri fethetti

Hatay’ın Samandağ ilçesine bağlı Tekebaşı Mahallesi’nde doğan ve doğduğu yeri unutmayan yüce gönüllü hayırsever Ali Gümüş, ihtiyaç sahipleri için 50 koyun ve 1 dana kestirdi.

reklam
Hataylı hayırsever Ali Gümüş 51 kurban kestirip gönülleri fethetti
Son Güncelleme :

14 Temmuz 2022 - 21:54

5.197 views

Hataylı hayırsever Ali GÜMÜŞ 51 kurban kestirip gönülleri fethetti

Hatay’ın Samandağ ilçesine bağlı Tekebaşı Mahallesi’nde doğan ve doğduğu yeri unutmayan yüce gönüllü hayırsever Ali Gümüş, ihtiyaç sahipleri için 50 koyun ve 1 dana kestirdi.


Yaptığı hareketle binlerce kişinin gönlünü kazanan hayırsever Ali Gümüş, çeşitli kurumların yanı sıra yüzlerce eve et girmesini sağladı. 12 yıldır Ankara’da oto alım satım ve ihracat alanında faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten iş insanı Ali Gümüş Ankara’da her yıl gerçekleştirdiği adağını bu yıl Hatay’da doğduğu topraklarda gerçekleştirdi. Hayırsever Gümüş, memleketinde 50 koyun ve bir dana keserek hazırlanan etleri ihtiyaç sahiplerine ve çeşitli kurumlara dağıttı. Gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı hemşerilerine teşekkür eden Ali Gümüş, Hatay’ı çok özlediğini belirterek, kendisine hoşgeldin diyen, iyi dilek ve temennilerini aksatmayan vatandaşlara teşekkür etti.


HAYIR ETKİNLİĞİNE 20 BİN VATANDAŞ KATILDI
Tekebaşı, Meydan ve Çöğürlü mahallerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine destekte bulunan iş insanı Ali Gümüş, yaptığı açıklamada: ”Geleneksel olarak her sene Ankara’da yaptığımız adağımızı bu sene de Hatay’da gerçekleştiriyoruz. Geçen sene de 100 koyun kestirdik. 12 seneden beri Hatay’da değildim. Bu sene Hatay’a gelişimle beraber 50 koyun ve 1 dana kestirdik. Buradan aldığımız etlerimizi, çocuk esirgeme kurumlarına, yetimhanelere, ceza evindeki mahkumlara bağışlıyorum. Her sene gerçekleştirdiğimiz adağımızı bu sene de gerçekleştirdik. Umuyorum çok güzel günler göreceğiz”ifadelerine yer verdi.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Gümüş’ün gerçekleştirdiği adağa 20 bin vatandaş katılım gösterdi. Vatandaşlar hayırsever Ali Gümüş’e teşekkürlerini sunarken, hayrının kabul olması temennilerini ilettiler.

Haber: Levent AŞKAR

Reklam

Reklam

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.