HAGİAD’dan üyelere nezaket ziyareti « Hatay Yeni Haber Gazetesi

4 Ekim 2023 - 12:47

HAGİAD’dan üyelere nezaket ziyareti

Hatay Genç İş İnsanları Derneği yönetim kurulu üyeleri, dernek üyesi olan iş insanlarına nezaket ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.

reklam
HAGİAD’dan üyelere nezaket ziyareti
Son Güncelleme :

05 Temmuz 2021 - 22:27

349 views

HAGİAD’dan üyelere nezaket ziyareti

Hatay Genç İş İnsanları  Derneği yönetim kurulu üyeleri, dernek üyesi olan iş insanlarına nezaket ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyor.

Yönetime gelindiğinden bu yana hiç aksatılmadan devam edilen ziyaretlerin son durağı Shell Petrol sahipleri Şerif Cemali, Ali Dablan ve Erkan Alpaslan, Özsoner Ambalaj sahipleri Şevket Parmaksız ve Soner Parmaksız, Güler Yangın Söndürme şirket sahibi Selim Güler oldu. Ziyaretlerde HAGİAD üyeleri, işyeri sahibi olan genç iş insanlarıyla gündeme yönelik isrişarelerde bulundular. Ziyaret, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Ziyaretle ilgili HAGİAD’dan yapılan açıklamada, “HAGİAD olarak birbirinden kıymetli üyelerimiz; Shell Petrol sahipleri Şerif CEMALİ, Ali DABLAN ve Erkan ALPASLAN, Özsoner Ambalaj sahipleri Şevket PARMAKSIZ ve Soner PARMAKSIZ, Güler Yangın Söndürme şirket sahibi Selim GÜLER’i ziyarettik ettik bizleri ağırladıklarından dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz” denildi.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.