GÖLHAN ALKAN:”STK’LAR EV SAHİBİ Mİ, MİSAFİR Mİ OLACAKLAR ÖNCE ONA KARAR VERMELİLER” « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 14:40

GÖLHAN ALKAN:”STK’LAR EV SAHİBİ Mİ, MİSAFİR Mİ OLACAKLAR ÖNCE ONA KARAR VERMELİLER”

Gökhan Alkan: STK’lar “Ev Sahibi misiniz, Misafir mi?”
HASİAD önceki dönem başkanı, başarılı iş insanı Gökhan Alkan, EXPO Hatay Fuar Alanına ziyaret gerçekleştirdi.

reklam
GÖLHAN ALKAN:”STK’LAR EV SAHİBİ Mİ, MİSAFİR Mİ OLACAKLAR ÖNCE ONA KARAR VERMELİLER”
Son Güncelleme :

13 Aralık 2021 - 18:32

171 views

Gökhan Alkan: STK’lar “Ev Sahibi misiniz, Misafir mi?”

HASİAD önceki dönem başkanı, başarılı iş insanı Gökhan Alkan, EXPO Hatay Fuar Alanına ziyaret gerçekleştirdi. Hatay EXPO Genel Sekreteri İhsan Çakır’la beraber, alanı gezen Alkan, çalışmalara tam not verdi. Alandaki incelemelerinin ardından açıklamalarda bulunan yaklaşan EXPO öncesi, Hataylılara ve STK’lara birlik-beraberlik çağrısında bulundu.

“BELKİ DE YÜZ BİNLERCE TURİST AKIN EDECEK”

Hatay’ın sadece tarih kitaplarında olmaktan çıkarak hak ettiği değeri görmesi için EXPO’nun çok önemli bir fırsat olduğuna vurgu yapan Alkan, “EXPO, Nisan 2022 tarihi itibariyle artık çok yaklaştı. Sadece düzenleyenlerin ya da finanse edenlerin değil, Hatay’daki tüm bireylerin desteklemesini gerektiren bu büyük proje kapsamında, şehrimize belki de yüz binlerce yerli yabancı turist akın edecek. Hatay’ın ismi sadece tarih kitaplarında olmaktan çıkıp, hak ettiği şekilde, 21. Yüzyılın en kapsamlı projelerinden birinin ev sahibi olarak anılmaya başlanacak” dedi.

Reklam

“STK’LAR EV SAHİBİ Mİ, MİSAFİR Mİ OLACAKLAR ÖNCE ONA KARAR VERMELİLER”

Hatay’daki STK’ların, EXPO hususunda üzerine düşen sorumluluklardan uzak kaldıklarının altını çizen Alkan, “Gerçekleştirilecek tüm faaliyetler kapsamında, başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere her Hataylının elini taşın altına koyması gerektiği bir gerçek. Ancak ne yazık ki, Hatay özelinde bulunan STK’larımızın bu hususta üzerlerine düşen sorumluluktan uzak kaldıklarını görüyoruz. İsim, üye, sermaye, ideolojik veya felsefi bakış açısı fark etmeksizin, istisnasız tüm STK’larımızın ‘EXPO’ya misafir olarak mı, yoksa ev sahibi olarak mı’ katılacaklarına karar verilmesi gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu aşamada STK’larımızı, bu büyük organizasyon kapsamında tüm dünya vatandaşlarına kucak açan bir sıcaklık göstererek, EXPO’ya sahip çıkmaya ve Hatay’ımızı hak ettiği güzel geleceğe taşımaya ve sorumluluk almaya davet ediyorum” diye konuştu. (Haber:Levent AŞKAR)

Reklam

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

EN ÇOK KAZANANLAR

EN ÇOK KAYBEDENLER

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

DÖVİZ KURU

BIST100
DOLAR
EURO
BITCOIN
ÇEYREK ALTIN
GRAM ALTIN