Gelecek Partisi Hassa’da istifa depremi « Hatay Yeni Haber Gazetesi

3 Aralık 2022 - 12:05

Gelecek Partisi Hassa’da istifa depremi

Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nı yaptığı Gelecek Partisi’nin Hassa İlçe Başkanı Mustafa Nacar, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

reklam
Gelecek Partisi Hassa’da istifa depremi
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 10:25

72 views
reklam

Gelecek Partisi Hassa’da istifa depremi

Ahmet Davutoğlu’nun Genel Başkanlığı’nı yaptığı Gelecek Partisi’nin Hassa İlçe Başkanı Mustafa Nacar, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

reklam

Uzun zamandan bu yana partinin Hassa’da kurucu ilçe başkanlığını yürüten Nacar, partisinin kendisine şu ana kadar hiçbir yardım göndermediğini ve ilgisiz davrandığını belirtti. İl Başkanı Mustafa Kemal Ovale’ye istifa dilekçesini de sunan Nacar, partisi ile bağlarını resmen koparttı.

NACAR: İLGİSİZLİK BİZİ YIPRATTI

Nacar, gazetemize yaptığı özel açıklamada, “Ben 1,5 yıldır Gelecek Partisi Hassa İlçe Başkanlığı’nı yapıyorum. Partiden bizimle hiçbir şekilde ilgilenen olmadı, bayrak dahi gönderilmedi. Her şeyi ben kendi imkanlarımla yaptım. Parti binasının giderleri, sekreterin maaşını tamamen kendi imkanlarımla ödedim. Genel Merkezden de ilçe teşkilatımıza karşı hiçbir ilgi görmedik. Ben ve 50 kişilik üye grubumuz Gelecek Partisi’nden istifa ediyoruz. Umarım bu durum başka teşkilatların da başına gelmez. Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun kongresinde okutmak üzere şiir hazırlatmıştım. Kendisi aynı zamanda ozan olan yönetim kurulu üyemize okutacaktım. Ancak ona dahi izin verilmedi. Biz ilçe teşkilatına karşı yapılan bu ilgisizliğe daha fazla tahammül edemiyoruz. 50 kişilik üye grubuyla birlikte Genel Merkez’e istifa dilekçemizi vererek istifa edeceğiz. Şimdiye kadar bizim yanımızda olan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Gelecek Partisi’ne de bundan sonraki siyasi hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Nacar’ın açıklamaları Hatay İl Teşkilatı’nda deprem etkisi yarattı.

Özel Haber: Levent AŞKAR

Reklam

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam