Erzin’de o cadde trafiğe açılıyor « Hatay Yeni Haber Gazetesi

6 Aralık 2022 - 13:42

Erzin’de o cadde trafiğe açılıyor

UKOME kararıyla uzun zamandan bu yana trafiğe kapalı olan Şehit Gaffar Okkan Caddesi yeniden araç trafiğine açılıyor

reklam
Erzin’de o cadde trafiğe açılıyor
Son Güncelleme :

01 Ağustos 2021 - 12:22

56 views
reklam

Erzin’de o cadde trafiğe açılıyor

UKOME kararıyla uzun zamandan bu yana trafiğe kapalı olan Şehit Gaffar Okkan Caddesi yeniden araç trafiğine açılıyor.

REKLAM

Konuyla ilgili Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu tarafından yapılan açıklamada, “Kaymakamlığımız Önünden Geçen ve 2012 Yılından Bu Yana Kapalı Bulunan Şehit Gaffar Okkan Caddesinin Kapalı Olması Nedeni İle Vatandaşlarımız Evlerine ve Milli Eğitim Müdürlüğüne ve Okullara Ulaşma Noktasında Büyük Zorluklar Yaşıyordu…Diğer Yandan Sokağın Kapalı Olması Şehirdeki Canlılık Ve Şehrin Gelişimi Açısından Olumsuzluk Teşkil Ediyordu…Konunun Öncelikle Sayın Valimize, Daha Sonra Büyükşehir Belediyemize ve Ukomeye Aktarılması İle Temmuz Ayında Çıkan Ukome Kararı Gereği Caddemiz Trafiğe Açılmış Bulunmaktadır…Kararın Yazılarak Tebliğ Edilmesi İle Cadde Açılacaktır…Sayın Valimize,Hatay Büyükşehir Belediyemiz Ulaşım Daire Başkanı Sayın Nuri Baycan’a ve Ukome Üyelerine Teşekkür Ediyorum” dedi.

REKLAM

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam