Deli: Tüm çocukların bayramı kutlu olsun « Hatay Yeni Haber Gazetesi

17 Nisan 2024 - 22:14

Deli: Tüm çocukların bayramı kutlu olsun

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

reklam
Deli: Tüm çocukların bayramı kutlu olsun
Son Güncelleme :

24 Nisan 2022 - 15:00

272 views

Deli: Tüm çocukların bayramı kutlu olsun

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.


Başkan Deli mesajında; “Türk Milletinin kendi temsilcilerini bir araya toplayarak oluşturduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk Milletinin azim ve kararini ortaya koymus, bağımsızlığa dogru gidilen yolda tüm düsünceler TBMM çatısı altında ele alınarak hayata geçirilmistir. 23 Nisan 1920 tarihi bu açıdan bakıldığında, Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından birini oluşturmaktadır. Milli egemenligin ilan edildiği bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildi. Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz çocuklarımız, küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri gelecege taşıyorlar. Ülkemizin huzuru, refahı ve gelişmesi için yarınları kucaklamaya hazırlanın çocuklarımızın sağlıklı , eğitimli, mutlu ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en önemli gayemizdir. Gelecegimizin teminati olan çocukların kendilerini gelistirmeleri, araştıran ve sorgulayabilen donanımlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak biz yöneticilerin en önemli görevlerinden bir tanesidir. Bu sebeple çocuklarımıza sahip çıkacak onların yarına daha umutlu ulaşması için gayret edeceğiz. Dünyada çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek ‘bayram’ olan bu günde; kalplerindeki masumiyeti gözlerindeki ışıkla bugünümüzü ve yarinimizi aydinlatan çocuklarimizin sağlıklı bir aile ve toplum yapısı içinde büyümelerini temenni ediyorum. Milletimizin ve tüm dünya çocuklarının ‘Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, dünyanın bütün çocuklarını sevgiyle kucaklıyor ve hepsinin gözlerinden öpüyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

Reklam

Reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.