Deli: 30 Ağustos milletimizin zaferidir « Hatay Yeni Haber Gazetesi

18 Mayıs 2024 - 16:48

Deli: 30 Ağustos milletimizin zaferidir

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

reklam
Deli: 30 Ağustos milletimizin zaferidir
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2022 - 20:09

227 views

Deli: 30 Ağustos milletimizin zaferidir

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Reklam

Belediye Başkanı Mehmet Deli yayımladığı mesajında; “30 Ağustos Zaferi’nin 100. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi neticesinde kazanılan 30 Ağustos Zaferi’nin Türk milletinin en şanlı günlerinden birisidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’dan başlattığı bağımsızlık mücadelesi vatan topraklarının her köşesine yayılarak 30 Ağustos’ta kazanılan zaferle başarıya ulaşmıştır. Ülkemizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Zafer, zafer benimdir diyebilenlerindir.

Reklam

Yüce milletimizin ülkemizi parçalamak isteyenlere karşı tüm imkânsızlıklara rağmen gösterdiği sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılan bu zafer, bağımsızlık mücadelemizin dönüm noktalarından biridir. Aziz Türk milletinin bağımsızlık düşüncesinin ölümsüz bir anıtı olan bu zafer, Türk ordusunun yüksek kudret ve kahramanlığının bir göstergesi olmakla kalmamış ulusal birlik ve beraberliğin ne kadar büyük ve zinde bir güç olduğunu da ortaya koymuştur. Büyük bir coşkuyla kutladığımız Zafer Haftası’nda milletimize eşsiz zaferler kazandıran başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere yurdu ve ulusu uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyor Kumlu’lu hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.