Defne Koleji öğrencisi Türkiye Şampiyonu « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 14:05

Defne Koleji öğrencisi Türkiye Şampiyonu

Hatay’ın köklü eğitim kurumlarından olan Defne Koleji Okulları öğrencisi Öykü Aydın, Antalya’da katıldığı Türkiye Kulüplerarası Sportif Salsa Şampiyonası’nda Solo ve Eşli Salsa kategorilerinde Türkiye birincisi oldu.

reklam
Defne Koleji öğrencisi Türkiye Şampiyonu
Son Güncelleme :

13 Aralık 2021 - 9:29

484 views

Defne Koleji öğrencisi Türkiye Şampiyonu

Hatay’ın köklü eğitim kurumlarından olan Defne Koleji Okulları öğrencisi Öykü Aydın, Antalya’da katıldığı Türkiye Kulüplerarası Sportif Salsa Şampiyonası’nda Solo ve Eşli Salsa kategorilerinde Türkiye birincisi oldu.

 

 

 

 

 

 

 

Aydın’ın başarısı ailesini ve okulunu gururlandırdı. Türkiye’nin pek çok ilinden katılımın olduğu yarışmada başarılı performansıyla zirvenin sahibi olan Öykü Aydın için okulu bir tebrik mesajı yayınladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

OKUL YÖNETİMİ BAŞARILI ÖĞRENCİYİ KUTLADI

reklam

Yayınlanan mesajda; “5.sınıf öğrencilerimizden Öykü Aydın, Antalya’da katıldığı Türkiye Kulüplerarası Sportif Salsa Şampiyonası’nda Solo ve Eşli Salsa kategorilerinde Türkiye birincisi olmuştur. Kendisini yetiştiren Yeşim Teker Latin Dans kulübünü ve ailesini tebrik ediyoruz” denildi.

Haber: Levent AŞKAR

REKLAM

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.