Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Öntürk’den zafer konuşması « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Nisan 2024 - 11:42

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Öntürk’den zafer konuşması

CUMHUR İTTİFAKI HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÖNTÜRK, İL BAŞKANLIĞI BİNASINDA TOPLANAN PARTİLİLERE SESLENEREK, “CUMHUR İTTİFAKI OLARAK YOLA ÇIKTIK. BİZ BİRBİRİMİZE SIMSIKI SARILDIK VE SONUÇ İTİBARİYLE BAŞARDIK” DEDİ.

reklam
Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Öntürk’den zafer konuşması
Son Güncelleme :

01 Nisan 2024 - 5:29

127 views

(İHA)- Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, il başkanlığı binasında toplanan partililere seslenerek, “Cumhur İttifakı olarak yola çıktık. Biz birbirimize sımsıkı sarıldık ve sonuç itibariyle başardık” dedi.

31 Mart 2024 yerel seçimlerin ardından kesin olmayan sonuçlara göre Hatay’da seçimleri Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk, kazandı. Öntürk, Antakya ilçesinde bulunan il başkanlığı binasına gelerek partililerle buluştu. Yoğun katılımın olduğu buluşmada Öntürk, kendini destekleyen vatandaşlara seslendi.

Hatay’ı yeniden ayağa kaldıracaklarını dile getiren Öntürk, “Cumhur İttifakı olarak yola çıktık. Biz birbirimize sımsıkı sarıldık ve sonuç itibariyle başardık. Kıymetli dostlarım biliyorsunuz ki biz Cumhur ittifakı olarak yola çıktık. Biz birbirimize sımsıkı sarıldıkça sonuç itibariyle başardık. Bundan sonra görevimizin ağırlığını ve sorumluluğunu biliyoruz. Hatay’ı yeniden ayağa kaldıracağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi ve hürmetlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.