Bilgin ve Doğruel’den Öztürk’e ziyaret « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Temmuz 2024 - 23:38

reklam

Bilgin ve Doğruel’den Öztürk’e ziyaret

Defne Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet Bilgin ve Ümit Cahit Doğruel, Defne Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Semir Öztürk’e ziyarette bulundular.

Bilgin ve Doğruel’den Öztürk’e ziyaret
Son Güncelleme :

16 Aralık 2021 - 12:10

299 views

Bilgin ve Doğruel’den Öztürk’e ziyaret

Defne Belediyesi Meclis Üyeleri Ahmet Bilgin ve Ümit Cahit Doğruel, Defne Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Semir Öztürk’e ziyarette bulundular.

reklam

Ziyarette Defne’nin sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm yolları görüşülürken, Başkan Öztürk, iki isme de ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu. Başkan Öztürk, Bilgin ve Doğruel ile uzun zamandır süren dostluklarının neticesinde gerçekleşen bu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Bilgin ve Doğruel de kabullerinden dolayı Öztürk’e teşekkürlerini sundu. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Haber: Levent AŞKAR

REKLAM

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.