Belen’de personellerden İbrahim Gül’e kurban adağı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

22 Eylül 2023 - 12:32

Belen’de personellerden İbrahim Gül’e kurban adağı

Bir süredir hastanede tedavisi devam eden başkanları adına adak adayan Belen belediye personelleri, başkanları İbrahim Gül’ün tekrar göreve başlamasının ilk günü, sürpriz yaparak kurban adaklarını gerçekleştirdi.

reklam
Belen’de personellerden İbrahim Gül’e kurban adağı
Son Güncelleme :

14 Haziran 2021 - 16:43

83 views

Belen’de personellerden İbrahim Gül’e kurban adağı

Bir süredir hastanede tedavisi devam eden başkanları adına adak adayan Belen belediye personelleri, başkanları İbrahim Gül’ün tekrar göreve başlamasının ilk günü, sürpriz yaparak kurban adaklarını gerçekleştirdi. Kısa bir teşekkür konuşmayla mutluluğunu ifade eden Başkan Gül, “Sağlık sorunlarımın sona ermesiyle tekrar göreve başlamam adına, belediye personellerimizce yapılan kurban adağı, sürpriz bir şekilde belediye hizmet binamızın önünde gerçekleştirmek nasip oldu.

reklam

Personellerimize bu anlamlı davranışlarından ötürü teşekkür eder, hep birlikte sağlıklı mutlu günler geçirmeyi yüce Rabbimden dilerim. Bizler kederimizle kederlenen, mutluluğumuzla mutlu olan kocaman bir aileyiz. İnşallah böylesine sağlık sorunlarını hiçbirimiz hiçbir zaman yaşamayız. Tüm personellerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.