BAŞKAN YILMAZ, 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI « Hatay Yeni Haber Gazetesi

18 Mayıs 2024 - 04:50

BAŞKAN YILMAZ, 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

reklam
BAŞKAN YILMAZ, 14 MART TIP BAYRAMI’NI KUTLADI
Son Güncelleme :

12 Mart 2021 - 12:04

137 views

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Başkan Yılmaz yayınladığı mesajında şunları kaydetti; “Zaman mefhumu olmaksızın çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık personelinin bütün gayreti; vatandaşlara zamanında ve kaliteli sağlık hizmeti sunarak sağlıklarına yeniden kavuşmasını sağlamaktır. Her alanda büyük bir ivme kazanarak gelişen ülkemiz, sağlık alanında da dünyadaki gelişmelere ayak uydurmuştur. Bu alanda yapılan çok önemli yatırımlarla sağlık hizmetlerinin etkin ve yaygın biçimde tüm halkımıza ulaşması sağlanmıştır.
Hekimlerimizin yüreklerindeki insan sevgisi ile hastaların kendilerine gösterdikleri küçük bir tebessüm bile onlar için eminim birçok ödülden daha önemlidir.
Doktorlar ve diğer sağlık çalışanlarımız, karşılaştıkları zorluklara göğüs gererek bu saygın ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yürütüyorlar. Birikimleri ve eğitimleriyle insanları daha uzun ve daha iyi koşullarda yaşatmak, sağlık sorunlarını gidermek için gösterdikleri çabayı takdirle karşılıyoruz.
İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren bütün sağlık çalışanlarının “14 Mart Tıp Bayramını” kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.