![BAŞKAN KİMYECİ “15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUM”](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2017/07/Demokrasi-Şehitlerine-Hatmi-Şerif-4_1197x800-manşet.jpg)
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini anma programları çerçevesinde Ulu Cami’de düzenlenen Hatm-i Şerif programına katıldı.
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen program çerçevesinde Antakya Ulu Cami’de 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi, çeşitli ikramlar dağıtıldı. Başkan Kimyeci programın sonunda yaptığı konuşmada, “ 15 Temmuz’da kahramanlık destanı Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyor, minnet ve saygıyla anıyorum.” dedi. (Haber Merkezi)