Başkan Deli, serumu çıkarıp nikah kıydı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

30 Ocak 2023 - 14:17

Başkan Deli, serumu çıkarıp nikah kıydı

reklam
Başkan Deli, serumu çıkarıp nikah kıydı
Son Güncelleme :

24 Ocak 2023 - 15:24

107 views
reklam

Başkan Deli, serumu çıkarıp nikah kıydı

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli rahatsızlığı dolayısıyla hastanede serum takılı iken serumu çıkartarak daha önceden söz verdiği bir askerin nikâhını kıydı.

Kumlu’yu hizmetlerle ihya eden Başkan Deli, yaptığı son hareket ile de takdir toplamayı başardı. Başkan Deli, unutulmayacak o anlara yönelik açıklamasında; “Kıymetli komutanımız büyüğümüz Süleyman Yıldır abimin kıymetli Teğmen kızı ve Üsteğmen Damadının nikâhını serumumu çıkartıp kıymak benim için büyük onurdu. Askerlerimizin hem kahraman babalarının ve hem de kendilerinin canları pahasına vatanımıza yaptıkları hizmetlerinin yanında onların nikâhlarını kıymak benim için dünyanın en büyük hizmetlerinden biriydi. Gençlerimize hem evlik hayatlarında hem de vatan vazifelerinde bir ömür boyu mutluluklar dilerken, ailelerinin akrabalıkları bir ömür boyu sürsün diyoruz. Rabbim tırnağımıza taş değdirmesin” ifadelerini kullandı.

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

Reklam

http://www.asitemizlik.com.tr, Bu Reklam Linki ile firmamıza başvuru yapanlara firmamız tarafından %10 indirim yapılacaktır.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam