ARİAD Gücüne Güç Kattı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

7 Aralık 2023 - 13:50

ARİAD Gücüne Güç Kattı

Hatay’ın en aktif sivil toplum kuruluşlarından olan Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) yeni üyelerle güçlenerek büyümesini sürdürüyor.

reklam
ARİAD Gücüne Güç Kattı
Son Güncelleme :

15 Aralık 2021 - 19:46

141 views

ARİAD Gücüne Güç Kattı

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) yeni üyelerle güçlenerek büyümesini sürdürüyor.


Gerçekleştirdiği prestijli projeler ve alanında yetkin üyeleriyle adından söz ettiren ARİAD’a, başta Arsuz İlçesi olmak üzere Hatay’ın birçok bölgesinde hizmet veren firmalar üye oldu.
Yeni üyelerle ailesini güçlendiren ARİAD’ın Başkanı Adnan Ağır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, üye iş yerlerini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.
Üye ziyaretleri sonrası açıklamada bulunan ARİAD Başkanı Adnan Ağır, dernek olarak her yıl yeni üyelerle birlikte aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürebilmek için çaba harcadıklarını ve üyeleriyle fikir alışverişinde bulunmaya büyük önem verdiklerini söyledi.


Yeni üyelerin ARİAD’ın çalışmalarına katkı sağlayacaklarını belirten Başkan Ağır, “ARİAD, üyeleri ve yönetimiyle bir bütün olarak, ortak aklı temel alarak çalışmalarını sürdürmektedir” dedi.

REKLAM


ARİAD’ın bünyesine yeni katılan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Kaya Yıldız,  Pıtırcık Kreş sahibi Cemile Soydaş, GLR Mimarlık Mühendislik Yapı İnşaat Taahhüt Emlak Otomotiv Oto Kiralama İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited şirketinin sahibi Mimar Mehmet Zülfikar Güler, Aybike Soydan Mimarlık ofisinin sahibi Mimar Aybike Soydan, Alyans Düğün Salonu, Sevcan Kuaför, Bir Ömür Moda Evi ve Enver İnşaat’ın sahibi Enver Palta, ÇAPAR Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu Av. Mehmet Ali Çapar, PPM Clor Su Kimyasalları ve Dozlama Sistemleri, Pazarlama, Nakliye, Montaj ve Hizmetleri Firma sahibi Nigar Özer, Güçlü Emlak Oto Galeri’ nin sahibi Ercan Güçlü, An-Ses İşitme Cihazı Satış ve Uygulama Merkezleri işletme sahibi Ody. Ravda Özelsoy Arslan, Mali Müşavir-Bağımsız Denetçi aynı zamanda Arsuz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rafi Sümbültepe, Uzman Diş Hekimi Emre Sönmezateş, Burak Uzun Tarım Ürünleri İşletmesinin sahibi Ziraat Mühendisi Burak Uzun’da ARİAD’ın üyesi olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler

Haber: Levent AŞKAR

REKLAM

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.