Antakya Belediyesi Eski Çukobirlik Pazar Yerini Yenileyerek Modern Hale Getiriyor « Hatay Yeni Haber Gazetesi

10 Aralık 2023 - 13:15

Antakya Belediyesi Eski Çukobirlik Pazar Yerini Yenileyerek Modern Hale Getiriyor

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, eski Çukobirlik pazarının olduğu yerin sıkıntılarını çözdüklerini, o alanı Antakya’ya yepyeni, tertemiz bir semt pazarı olarak kazandırma hazırlıklarının devam ettiğini ifade etti.

reklam
Antakya Belediyesi Eski Çukobirlik Pazar Yerini Yenileyerek Modern Hale Getiriyor
Son Güncelleme :

09 Nisan 2021 - 16:12

181 views

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, eski Çukobirlik pazarının olduğu yerin sıkıntılarını çözdüklerini, o alanı Antakya’ya yepyeni, tertemiz bir semt pazarı olarak kazandırma hazırlıklarının devam ettiğini ifade etti. Başkan Yılmaz, pazar yerinin inşasının son hızla devam ettiğinin ve en kısa sürede hizmete sunulacağının da müjdesini verdi.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz: “Esnafımızın rahat çalışabileceği, hemşerilerimizin çok daha ferah bir alanda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilecekleri yepyeni, tertemiz bir pazar yeri inşa ediyoruz.  Dertlere çare olan güzel bir alan olacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

reklam

Temel atma, direk montajı ve çatı iskelesi tamamlanan kapalı pazar yerimiz, 1500 metrekare kapalı alana sahip. Üst yapı ve çevre düzenleme çalışmaları ile güzelleştirilecek olan semt pazarımızı en kısa sürede hemşerilerimizin hizmetine sunacağız.

reklam

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.