Altınöz: Hanım Kolları İl Başkanının yanında « Hatay Yeni Haber Gazetesi

27 Kasım 2022 - 01:02

Altınöz: Hanım Kolları İl Başkanının yanında

Yeniden Refah Partisi’nin Hatay İl Başkanı Yusuf Metin ve yönetim kurulu üyeleri Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen ve Genel Başkan Fatih Erbakan’ın da katıldığı toplantıya katılım gösterdiler.

reklam
Altınöz: Hanım Kolları İl Başkanının yanında
Son Güncelleme :

31 Temmuz 2021 - 20:00

55 views
reklam

Altınöz: Hanım Kolları İl Başkanının yanında

Yeniden Refah Partisi’nin Hatay İl Başkanı Yusuf Metin ve yönetim kurulu üyeleri Yeniden Refah Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleşen ve Genel Başkan Fatih Erbakan’ın da katıldığı toplantıya katılım gösterdiler.

reklam

Ankara’ya giden il yönetimine partinin Hatay hanım kolları üyeleri de destek verdiler. Yeniden Refah Partisi İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Hediye Seyitoğlu Altınöz, Hatay’da il yönetiminin önemli işler başaracağını belirtti.
ALTINÖZ: İL YÖNETİMİMİZ PARTİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDİYOR
Altınöz, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada, “Yeniden Refah Değerli Il Başkanlığı Yonetim Kurulu Üyelerimiz Ankara’da Hatayı Temsilen Bulunmaktalar. Genel Başkanımızın Taktimiyle Rozetlerini Aldılar. Genel Baskanimiz kurmuş olduğu partisini Hatay’da Değerli Başkanlarımıza Emanet etmiştir onlara güveniyor ve Emanete Sonuna Kadar Sahip Çıkacaklarına Inaniyoruz. Her Partinin iyi temsilcilere ihtiyacı vardır Başkanlarımız Hatay’da Yeniden Refah Partisini en iyi şekilde temsil edecektir. Bizler de Hanım Kolları Olarak Çalışmalarına Destek Olacak ve Hep Birlikte Partimizi En iyi şekilde temsil edeceğiz” ifadelerini kullandı.

reklam

GİZLİLİK İLKELERİ
www.hatayyenihaber.com’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.hatayyenihaber.com’a aittir. www.hatayyenihaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.hatayyenihaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.hatayyenihaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.hatayyenihaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir
PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.hatayyenihaber.com. However, sometimes the www.hatayyenihaber.com uses third parties to process your information. www.hatayyenihaber. comrequires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.hatayyenihaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.hatayyenihaber.comwe sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.hatayyenihaber.com and its services. When you use www.hatayyenihaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.hatayyenihaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam