Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ilçe başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi « Hatay Yeni Haber Gazetesi

19 Temmuz 2024 - 08:34

reklam

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ilçe başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

Hatay İl Başkanlığı olarak, İl Başkanımız Mustafa Erdoğan başkanlığında ilçe başkanlarımız ve ilçe koordinatörlerimiz ile toplantı gerçekleştirildi.

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ilçe başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi
Son Güncelleme :

25 Haziran 2024 - 20:38

357 views

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ilçe başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı il başkanı Mustafa Erdoğan başkanlığında  ilçe başkanları ve ilçe koordinatörleri ile toplantı düzenledi.

Ak Parti Hatay İl Başkanlığından yapılan açıklamada: “Hatay İl Başkanlığı olarak, İl Başkanımız Mustafa Erdoğan başkanlığında ilçe başkanlarımız ve ilçe koordinatörlerimiz ile toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kapsamlı istişare ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya, ilçe başkanları ve ilçe koordinatörleri yoğun katılım gösterdi. İl Başkanımız Mustafa Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, ilimizin ve ilçelerimizin mevcut durumu değerlendirildi.

Başkan Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, “Birlik ve beraberlik içinde çalışarak, vatandaşlarımızın beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz,” dedi.

İlçe başkanları ve koordinatörler de söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, projeleri ve önerilerini dile getirdiler. Toplantının ana gündem maddeleri arasında, il ve ilçe bazındaki projelerin durumu, vatandaşların talepleri ve yerel yönetimlerle ilgili konular yer aldı.

Toplantı sonunda, karşılıklı görüş alışverişi ile belirlenen yeni hedefler ve stratejiler hakkında kararlar alındı. İl Başkanımız Mustafa Erdoğan, toplantının ardından yaptığı değerlendirmede, “Bu tür toplantılar, ilimizin ve ilçelerimizin gelişimi için son derece önemli. Hep birlikte daha güçlü ve kararlı adımlar atacağız,” ifadelerini kullandı.

Toplantı, yapılan değerlendirmelerin ardından HBB Başkanı Mehmet ÖNTÜRK’e hayırlı olsun ziyaretinin ardından sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.