![Açık: GADİR-İ HUM bayramımız kutlu olsun](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2021/07/218396933_10159493723414382_8825029187639442440_n.jpg)
Açık: GADİR-İ HUM bayramımız kutlu olsun
Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık, Gadir-i Hum Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
reklam
Açık mesajında, “İslam dininin tekamülüdür GADİR-İ HUM. Bu bayram vesilesi ile özellikle son zamanlarda ihtiyacımız olan huzur ortamının tesis edilerek tüm dünya halklarına Barış, kardeşlik, eşitlik ve adelet getirmesini temenni ederim. GADİR-İ HUM bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.