YEŞİLDAL: “AK PARTİ, SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR GÖNÜL HAREKETİDİR” « Hatay Yeni Haber Gazetesi

26 Eylül 2022 - 07:24

YEŞİLDAL: “AK PARTİ, SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR GÖNÜL HAREKETİDİR”

AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, ilçe ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

reklam
YEŞİLDAL: “AK PARTİ, SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR GÖNÜL HAREKETİDİR”
Son Güncelleme :

04 Nisan 2021 - 9:52

49 views
reklam

AKYEŞİLDAL: “AK PARTİ, SADECE BİR SİYASİ PARTİ DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR GÖNÜL HAREKETİDİR”

Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, ilçe ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Yeşildal ve beraberinde ki heyet Kırıkhan, Hassa, Altınözü ve Reyhanlı ilçelerinde temaslarda bulundular. Başkan Yeşildal’a ziyaretlerinde, AK Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, İlçe Belediye Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları İl Başkanları, İl yürütme ve Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Başkan Yeşildal, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi; “AK Parti olarak 2023 ve 2024 hedeflerimiz var. Bu ülkeyi Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha yukarıya taşıma hedeflerimiz var. Liderimiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘Biz Millete Hizmetkâr olmaya geldik. Biz bu Aziz Milletin Hizmetkârıyız’.

Bize düşen Sayın Cumhurbaşkanımıza, Liderimize destek olmak onun yükünü almaktır. AK Parti, sadece bir siyasi parti değil, aynı zamanda bir gönül hareketidir. Bizler, teşkilat olarak vatandaşın hayır duasına talibiz dedi. Hatay ilimizde yaşıyoruz ve görüyoruz. Büyükşehir noktasında şehrimizin sıkıntıları var, hizmetsizlik var. Çöp, çukur, çamur bu şehrin kaderi değil. AK Parti olarak Hatay’ı bu dertlerden kurtarmak üzere dertlerimiz var, hedeflerimiz var” dedi.


YEŞİLDAL, MHP TEŞKİLATLARINI DA ZİYARET ETTİ
Gittiği ilçelerde Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) teşkilatlarını da ziyaret eden Yeşildal, burada yaptığı konuşmada ise; “Cumhur İttifakı, sağlam temeller üzerine kurulu ülkemizin geleceği için inşa edilmiş bir birlikteliktir. Allah birliğimizi daim etsin” ifadelerine yer verdi.

İLK DURAK KIRIKHAN BELEDİYESİ

Adem Yeşildal ve beraberindeki heyetin ilk durağı Kırıkhan Belediyesi oldu. İl Başkanı Adem Yeşildal, beraberindeki Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İl Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kırıkhan İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Yeşildal ve beraberindeki heyet, Kırıkhan Belediyesi’nin ardından Cumhur İttifakı ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkhan İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyaretler, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


YEŞİLDAL, VATANDAŞLARI DİNLEDİ, TEK TEK NOT ALDI
AK Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Milletvekili Hüseyin Yayman, Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kırıkhan Şehit Gülşah Güler Tesislerinde Partililer ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Yeşildal, vatandaşlara yönelik yaptığı konuşmada gündemi değerlendirdi. Vatandaşlara da söz veren Yeşildal, sorunları dinleyerek not tuttu.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam