![Yağar: Kurban Bayramınız kutlu olsun](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2021/07/1ea70026-ce83-4cb7-9dc5-237d6aec3c59.jpg)
Yağar: Kurban Bayramınız kutlu olsun
CHP Hatay Gençlik Kolları İl Sekreteri Doğan Yağar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
reklam
Yağar mesajında, “Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu zorlu süreçte , üreticilerin umutlarını , çarşılarımızın şenliğini , emeklimizin huzur ve barış özlemini , komşularımızın kardeşliğini onurla , gururla , şenlikle paylaşacağımız nice bayramlarımızın olması dileğiyle. Kurban bayramınız kutlu olsun” ifadelerini kullandı.
reklam