![PRIMEMALL ANTAKYA’DA EĞLENCE BİTMİYOR](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2017/09/dükkan.jpg)
PRIMEMALL ANTAKYA’DA EĞLENCE BİTMİYOR
AHŞAP OYUNCAK BOYAMA DÜKKÂNI
22-28 EYLÜL’DE PRIMEMALL ANTAKYA’DA
Primemall Antakya eğlencenin ilk adresi olmaya ve ziyaretçilerini sürpriz etkinliklerle buluşturmaya devam ediyor.
Primemall Antakya bu kez de minik ziyaretçilerini “Ahşap Oyuncak Boyama Dükkânı” ile karşılıyor. 22-28 Eylül tarihleri arasında, gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar, kendileri için özel hazırlanmış oyuncak dükkanında 14:00-18:00 saatleri arasında birbirinden farklı ahşap oyuncakları boyayarak keyifli dakikalar geçirecek.
Haydi çocuklar, Ahşap Oyuncak Dükkanı’nda boyanmayan oyuncak kalmasın!