LÜTFÜ SAVAŞ’IN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI « Hatay Yeni Haber Gazetesi

2 Şubat 2023 - 20:45

LÜTFÜ SAVAŞ’IN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI

reklam
LÜTFÜ SAVAŞ’IN 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

06 Mart 2021 - 11:21

208 views
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bir toplumun gelişmesi, bir ülkenin kalkınması ve insanlarının başarılı olması o ülkedeki kadınların özgürlüğü ve mutluluğuyla doğru orantılıdır. Umut, emek, azim, inanç ve daha nice değer kadınlar ile anlamlı ve kutsaldır. Tükenmek bilmeyen mücadelesi, umudu ve emeğiyle yaşamın her alanına değer katan kadınlar, ülkemizin aydınlık geleceğinin belirleyicisi olacaktır. Topraklarımızın bereketi, fabrikalarımızın üretkenliği yine kadınlarımızın çabalarıyla mümkün olacaktır.

Kadınlarımızın sosyal, siyasal ve ekonomik yaşama daha çok katılımı hepimizin ortak sorumluluğudur. Biz de bu sorumluluğu yerine getirirken yine kadınların birikim ve cesaretine güveniyoruz.

Kadının olduğu her yerde değer ve zenginlik vardır. Sevgi, özgüven, anlayış ve samimiyet vardır. Dünyanın kadınların emeği ve sevgisiyle güzelleşeceğine olan inancımla tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlarım.”

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam