HATODER de Başkan Hasan Yetkin « Hatay Yeni Haber Gazetesi

29 Mayıs 2022 - 11:02

HATODER de Başkan Hasan Yetkin

Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği olağan genel kurulu Güzelburç Şah Restaurant’ta gerçekleşti.

reklam
HATODER de Başkan Hasan Yetkin
Son Güncelleme :

15 Nisan 2021 - 17:14

25 views
reklam

Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği olağan genel kurulu Güzelburç Şah Restaurant’ta gerçekleşti.

HATODER kurucusu ve dernek adına yaptığı başarılı çalışmalar ile herkesin takdirini toplamış bir isim olan Burhan Kerimoğlu’nun geçtiğimiz aylarda ebediyete intikali sonrasında boş kalan başkanlığı tek liste ile seçime giden Hasan Yetkin kazandı. Olağan genel kurul geçici divan kurulunun oluşturulmasının ardından aziz şehitlerimiz ve merhum Burhan Kerimoğlu anısına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı.

Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildiğinde tek liste ile seçime giden Hasan Yetkin ve yönetim Kurulu tüm üyelerin oylarını alarak Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği yeni yönetimine seçildiler. Görev dağılımı yapılan Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Başkan Yardımcısı Ahmet Yetkin, Sekreter Esen Vural, Sayman Remzi Aydınlı ve Üye Hüseyin Yılmaz.

reklam


YETKİN: YÖNETİM KURULUMUZA BAŞARILAR DİLİYORUM
Tüm üyelerin oyları ile Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği Başkanlığına seçilmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Hasan Yetkin, merhum Başkan Burhan Kerimoğlu’ndan aldıkları bayrağı en güzel biçimde taşıyarak dernek adına güzel çalışmalar yapmaya devam edeceklerini söylediği konuşmasında yeni yönetim kurulu üyelerine de hayırlı olsun dilekleri ile görevlerinde başarılar diledi.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam