![FUTBOL HEYECANI DEVAM EDİYOR](https://www.hatayyenihaber.com/wp-content/uploads/2019/05/59903029_529334910804316_2960894821151014912_n.jpg)
FUTBOL HEYECANI DEVAM EDİYOR
Bu sene 35’incisi düzenlenen Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nda Antakya grup maçları devam ediyor.
8 Mayıs Çarşamba günü Hatay Büyükşehir Belediyesi Esentepe Sahası’nda oynanan maçta Samandağ Veteranlar ile Mozaik İnşaat takımları karşı karşıya geldi. Karşılıklı atılan goller sonucu 3-3 biten maçın ardından takımlar puanları paylaştı.
Nazım Koka Sahası’nda oynanan maç ise 9 gole sahne oldu. Hatay Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe takımı Esentepe Sosyal Yardımlaşma’yı 7-2’lik skorla yendi ve 3 puanı hanesine yazdırdı. (Haber Merkezi)