Falezlerde yaralı şahıs var diye geldiler, battaniye ve yastık çıktı « Hatay Yeni Haber Gazetesi

21 Şubat 2024 - 16:38

Falezlerde yaralı şahıs var diye geldiler, battaniye ve yastık çıktı

ANTALYA’NIN DÜNYACA ÜNLÜ 30 METRELİK FALEZLERİNDEN BİR KİŞİNİN DÜŞTÜĞÜ İHBARI İLE OLAY YERİNE GELEN VE HALAT YARDIMI İLE AŞAĞI İNEN EKİPLER, BATTANİYE VE YASTIK İLE KARŞILAŞTI.

reklam
Falezlerde yaralı şahıs var diye geldiler, battaniye ve yastık çıktı
Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 17:44

45 views

(İHA) Antalya’nın dünyaca ünlü 30 metrelik falezlerinden bir kişinin düştüğü ihbarı ile olay yerine gelen ve halat yardımı ile aşağı inen ekipler, battaniye ve yastık ile karşılaştı.

Olay, Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi Lara Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre; 30 metrelik falezlerin denizle buluştuğu noktada hareketsiz duran bir cisim gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, aşağıda yaralı bir kişinin olabileceği ihtimali üzerine itfaiye ve sağlık ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri halat yardımı ile aşağı indi. Yapılan kontrollerde vatandaşlar tarafından görülen eşyanın yastık ve battaniye olduğu tespit edildi. İtfaiye ekipleri tarafından bölgede yapılan çalışmada yaralı bir kişiye rastlanmadı. Olayın ardından ekipler normale döndü.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.